Андріївська загальноосвітня школа: здобутки та успіх
Педагогічна діяльність

Педколектив Андріївської загальноосвітньої школи I-II ступенів працює над методичною проблемою: «Вплив навчання і виховання на формування особистості школяра».

Школа підключена до мережі Інтернет. Більша половина педагогів володіє інформаційно-комп’ютерними технологіями.

Вчителі систематично ознайомлюються із сучасними досягненнями в області науки, техніки та культури; сучасними досягненнями педагогіки та психології; постійно підвищують фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації. Велику увагу в минулому році приділяли проектно-дослідницьким технологіям в освітньому процесі. Це підвищило якість навчання та успіхи учнів з того чи іншого предмета, уміння планувати свою роботу, досліджувати, самостійно розв’язувати проблеми; дозволяє учню відчути себе значним, потрібним, успішним, здатним долати різні проблемні ситуації.

Педагоги постійно приймають участь у педагогічних заходах районного рівнів

Навчальна діяльність

За попередні десять років школа випустила 96 випускників – студентами

Учні Андріївської ЗШ I-II ступенів приймають участь в шкільних та районних предметних олімпіадах. Брали участь в конкурсі «Грінвіч».

Виховна діяльність

Школа має обдарованих дітей.Вони займаються співом та хореографією. Учні брали участь в районних конкурсах: «Дует на біс»,

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/almanah_rozvitku_osvti/Новый рисунок (2).png/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/almanah_rozvitku_osvti/Новый рисунок (1).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/almanah_rozvitku_osvti/Новый рисунок.png

Також учні є активними учасниками шкільних та сільських заходів.

Школа постійно друкує свої статті про проведені заходи в газеті «Сільський вісник».

Господарська діяльність

Андріївська загальноосвітня школа I-II ступенів тісно співпрацює з ПАТ «Райагрохім» та сільською радою. Виконуючий директор Кіяниця В.М., сільський голова Близнюк В. О. допомагають у вирішенні різних проблем: встановлення євро вікон, зроблено ремонт класної кімнати для 1-го класу, встановлено санвузол в приміщенні школи, закуплено меблі для 1, 2, 3 класів; безкоштовне підвезення учнів до місця навчання та безкоштовне гаряче харчування.

Андріївська загальноосвітня школа: плани і перспективи
Педагогічна діяльність

Андріївська школа продовжить працювати над науково-методичною проблемою: «Вплив навчання і виховання на формування особистості школяра».

Створити умови для того, щоб весь педагогічний колектив оволодів інформаційно-комп’ютерними технологіями, а також забезпечити умови для створення універсально навчально-комп'ютерного комплексу в навчальному закладі.

Навчальна діяльність

Забезпечити загальний розвиток дитини через впровадження нових методів та технологій системи навчання (екологічне виховання школярів)

Брати участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, турнірах, Всеукраїнських конкурсах дитячої творчості.

Виховна діяльність

Продовжувати працювати з обдарованими дітьми та виявляти і підтримувати талановиту молодь. Брати участь в районних конкурсах.

Забезпечення загального розвитку дитини через впровадження нових методів та технологій системи навчання.

Розпочати випуск шкільної газети «Літопис».

Господарська діяльність

Продовжувати співпрацювати з сільською радою та господарством.

Поступово придбати нові меблі для 4-9 класів.

Кiлькiсть переглядiв: 26