Захисник – наша слава,
Захисник – наша гордість,

Ти надія держави

Й легендарна хоробрість.

23 лютого Україна відзначає День захисника Вітчизни. Це свято єднає всі покоління захисників рідної землі, символізує шанобливе ставлення нашого народу до тих, хто не шкодуючи власного життя зі зброєю в руках вставав на захист Батьківщини.

В Андріївській школі разом з вчителем Рябченюк Г. В. та учнями був підготовлений концерт до свята. Дівчата зі старших (Токарь О. 9 кл., Боротко Л. 9 кл., Ладиченко Ю. 8 кл., Коваленко Ю. 7 кл., Верескун А. 7 кл., Верескун Д .9 кл, Кравченко І. 9 кл., Степаненко М. 7 кл., Темурова Х. 8 кл.) класів, окрім літературного оформлення, виконували гарні пісні, танці. А хлопці – Гарбарь В. 1 кл., Ситарчук Є. 4 кл., Гарбарь О. 4 кл., Майстренко Н. 5 кл., Саркісян Дато 6 кл., Карпухін Є. 6 кл., Саркісян Давид 8 кл. – підготували та виконали акробатичний етюд.

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (1).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (2).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (3).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (4).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (5).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (7).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок (8).png

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/novini_2012/novini_za_2013_rk/lyutiy/Новый рисунок.png

День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх, чиє головне покликання – обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

У цей день ми з вдячністю згадуємо і вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну, від часів Київської Русі до наших днів.

Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь — саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку – це святий обов`язок кожної людини. І це ми повинні пам’ятати завжди.

Кiлькiсть переглядiв: 35