/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka1.jpg

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka2.jpg

Новини за 2012 рік
Історична довідка

До революції в селі школи не було. Ті, хто мав можливість, здобували освіту в місті. Після революції були створені лікнепи. В селі вчителів не було, а тому наймали вчителя з села Куколівка. В 1932 році в селі було збудовано школу на дві класні кімнати. До цього часу діти навчалися в селянській хаті.

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka3.jpg

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka4.jpg

Потім в селі Андріївці працювала восьмирічна школа, яка займала три приміщення: окремі корпуси для старшокласників, початкової школи та майстерні.
В 2003 році навчальний заклад перейшов в нове двоповерхове приміщення. Біля школи є клумби, які закріплені за кожним класом. Влітку приміщення навчального закладу потопає в зелені та квітах. У школі є 10 класних кімнат, учительська, кабінет директора. У класних кімнатах зручні умови і затишок забезпечують якісне навчання і виховання та всебічний розвиток учнів. Шкільна бібліотека має необхідну кількість підручників та художньої літератури.
В 2011 році переобладнано класну кімнату для першого класу та закуплено сучасний комплект меблів для 1-го та 2-го класів.
На даний момент в школі навчається 49 дітей. Навчання проводиться в одну зміну за п’ятиденним режимом.

Адміністрація школи

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka5.jpg

Жгун Олена Федорівна –працює на посаді директора 10 років. Її кредо: „Активність, освіченість, вимогливість, інтелігентність – основа розвитку повноцінної людини”.
Все життя Олени Федорівни – це турбота про школу. Вона дбайливий господар, вимогливий директор, хороший психолог. Жгун О. Ф. постійно вимагає від вчителів високого професіоналізму та впровадження нових технологій навчання.

Педагогічні кадри

Навчальний процес забезпечують 12 вчителів. Майже всі вони мають вищу освіту. Один вчитель має вищу категорію, I категорію – 4 вчителів, II категорію – 1 вчитель, 4 вчителі – спеціалісти, 2 вчителі – бакалаври, які здобувають вищу освіту. Ці люди повністю віддаються школі, намагаються не тільки навчити, але й виховати справжніх громадян нашої країни.

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka6.jpg

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka7.jpg

Випусники школи

З 1932 року по 2011 рік з Андріївської школи було випущено 711. Багато випускників закінчили профтехучилища, коледжі, технікуми та вищі навчальні заклади. Серед них є фахівці різних професій: будівельники, інженери, конструктори, лікарі та педагоги. Немало учнів працюють у господарстві, є прекрасними спеціалістами у своїй галузі.

Виховна робота

Педагогічний колектив Андріївської загальноосвітньої школи I-II ступенів працює над науково-методичною проблемою: „Вплив навчання і виховання на формування особистості учня”. Учні школи приймають активну участь в районних конкурсах, змаганнях, олімпіадах.
В школі є юні натуралісти, з якими працює вчитель біології та хімії Гордієнко В. П.

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka8.jpg

ГАСЛО: ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА - ДІЛО КОЖНОГО
Мета:

навчити учнів насаджувати різні сорти дерев, створювати клумби та доглядати за ними, розширити й узагальнити їх знання про пристосованість рослин до умов середовища, виховувати бережливе ставлення до рослин, тварин, річок, ставків, озер.

Завдання акції:
  • Привернути увагу учнів школи до екологічних проблем, що постають перед нами та зацікавити їх можливістю та реальністю розв’язання цих проблем.
  • Через участь у різних екологічних акціях та заходах внести свій посильний внесок у покращення екологічної ситуації рідного села.
  • Довести, що молодь небайдужа до проблем, які стоять перед суспільством, зокрема проблем озеленення рідного краю та школи, що є актуальним для даного регіону.
  • Запропонувати власні шляхи вирішення важливих екологічних проблем регіону, зокрема проблем охорони і примноження кількості рослин – головної окраси рідного краю. Шефство над невеликими ділянками лісу, шкільними садами, парками, насадженнями вздовж шосейних доріг, окремими деревами – пам’ятниками природи, клумбами, алеями, зокрема, шефство над алеями бойової слави.
  • Розвивати екологічну ініціативу підлітків учити школярів не лише користуватися дарами природи, але й відновлювати її багатства, оволодівати практичним досвідом
Гордієнко Василь Петрович

/Files/images/znz/andrvska_zosh_-_stupenv/Andriivka9.jpg

Також працюють гуртки народознавства і виразного читання – керівники Комова Г. Л. І Лєта Л. В. , загальної фізичної підготовки – Жгун О. Ф., краєзнавства - Рябченюк Г. В.
Кожен вчитель працює над тим, щоб сформувати повноцінну особистість із власним світоглядом. Звертаючись до народних звичаїв, обрядів, вивчаючи історію і культуру села сприяють вихованню в учнів патріотизму, любові до рідного краю. В закладі традиційно організовуються та проводяться календарно-обрядові і державні свята.
Учні беруть участь у волонтерському русі, допомагають ветеранам та одиноким пенсіонерам по господарству, купують продукти харчування, часто відвідують цих людей, вітають зі святами.

Традиції школи

Андріївська школа завжди відзначає День знань, Свято квітів та врожаю, Ярмарок, Свято Осені, День української писемності, День людей похилого віку, День працівників сільського господарства, День вшанування пам’яті жертв голодомору, День визволення села від німецько-фашистських загарбників, День захисту прав людини, Свято Миколая, Новорічне свято, Різдвяні свята, День Святого Валентина, День Захисника Вітчизни, Шевченківські дні, 8 Березня, День сміху, День матері і родини, День Перемоги, Свято останнього дзвоника, День захисту дітей.

Соціальне партнерство

Дуже велику спонсорську допомогу школі для проведення різноманітних заходів, організацію літнього оздоровлення, проведення щорічних ремонтних робіт, покращення матеріально-технічної бази, безкоштовне харчування та підвезення учнів надає виконавчий директор
ПАТ „Олександрійський Райагрохім” Кіяниця Віталій Миколайович та сільський голова Близнюк Віктор Олексійович.

Кiлькiсть переглядiв: 35