БУТІВСЬКИЙ НВК
ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Новини за 2013 рік

Бутівський НВК гл1

Істрична довідка

Бутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 162 місця в с. Бутівське введена в експлуатацію з 1 квітня 1996 року. Приміщення школи являє собою двоповерховий будинок з підвалом. В школі обладнано 10 кабінетів та навчальних кімнат. Школа забезпечена індивідуальним водяним опаленням, яке здійснюється за допомогою газової котельні, холодною та гарячою водою. Навчальні кабінети фізики та хімії обладнані стандартним електрообладнанням. У шкільній комбінованій майстерні встановлено 2 токарних верстати ТВ-6М, 2 свердлильних верстати, 10 універсальних верстаків з лещатами і т.д. Клас домоводства обладнано швейними машинками та пресом для прасування. Спортивний зал забезпечено на достатньому рівні для здійснення навчально-виховного процесу. На подвір’ї школи обладнано міні футбольне поле, бігова доріжка, встановлено нестандартне гімнастичне обладнання. У школі обладнано новий навчально-комп’ютерний комплекс типу НКП у складі 5+1. Шкільна бібліотека має 6716 примірників книг, брошур, журналів у тому числі підручників 4002.

Бутівський НВК гл2

Бутівський НВК гл3

Адміністрація школи

Бутівський НВК гл4

Директор школи Дмитренко Василь Кузьмич, педагогічний стаж 35 років. З них директором школи 27 років. Вища категорія, старший вчитель, відмінник освіти України.

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/Butovska5.jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи Довгоборець Тетяна Анатоліївна, педагогічний стаж 26 років. З них заступником директора 3 роки. має вищу освіту, вчитель української мови та літератури, І категорії

Педагогічні кадри

В школі працюють 17 вчителів. З них 14 мають вищу освіту, 2 – середню спеціальну, 1 навчається заочно в педагогічному університеті. 70% вчителів працюють із дня відкриття школи. Середній вік педагогічних кадрів складає 39 років. Всі педпрацівники школи, відповідно до вимог «Типового положення про атестацію педагогічних працівників України», проходять курсову перепідготовку та атестацію. Четверо вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – першу, 2 – другу. Двом вчителям школи присвоєно педагогічне звання «старший вчитель», два – нагороджені знаком «Відмінник освіти України». Всі педагогічні працівники проявляють ґрунтовну професійну компетентність, добре володіють ефективними формами, методами навчання та виховання, відзначаються загальною культурою. З метою підвищення наукового фахового та методичного рівнів учителів у школі працюють методичні об’єднання вчителів початкових класів, вчителів предметів природничо-математичного циклу, вчителів предметів гуманітарного циклу, класних керівників. Всі методичні об’єднання працюють згідно складених планів і мають значний вплив на підвищення педагогічної майстерності вчителів. Вчителі школи е також активними учасниками районних методичних об’єднань, творчих груп і т.д. Регулярно беруть участь в районному етапі конкурсу «Учитель року».

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/Butovska7.jpg

Навчально-методична проблема

Школа працює над проблемою „Підвищення ефективності уроку в світлі сучасних вимог”

Виховна робота

Багато учнів школи брали активну участь у проведенні районних олімпіад. Значна частина дітей досягла вагомих результатів. Щороку учні школи займають призові місця. По району V місце.

На належному рівні проводяться шкільні свята Першого та Останнього дзвоника, Свято врожаю, новорічні свята, заходи присвячені Шевченківським дням та інші.

Кiлькiсть переглядiв: 55