До Різдва по -англійськи учні Бутівського НВК почали готуватись заздалегідь. Початківці разом з п’ятикласниками при допомозі вчителя англійської мови Л.Христонько написали листи Санта Клаусу, адресу якого знайшли в Інтернеті.

Діти з непідробною щирістю викладали в на папір свої найзаповітніші мрії та бажання, просили в Санта Клауса в 2012 році міцного здоров’я для своїх рідних, близьких, друзів і, звичайно, різдвяних подарунків. До речі, листи діти писали на англійській мові, звичайно, при допомозі своєї вчительки. З великими сподіваннями, що мрії збуваються, учні відправили листи тугим пакунком на батьківщину Санта Клауса, в далеку і холодну Лапландію.

Наступним передріздвяним заходом було свято англійської мови, яке підготували зі своїм вчителем знову ж таки учні 2-5 класів.

Учні 2 класу Альона Дужонкова, Артем Купрієнко, Олександра Скворцова продемонстрували присутнім міні-сценку за мотивами українських народних казок на англійській мові. Хороші знання англійської мови показала Катя Шевченко, учениця 3 класу, учні 4 класу – Софія Христонько, Катя Філатьєва, Богданна Горбач, учень 5 класу – Богдан Довгоборець.

Учні виконували відомі різдвяні пісні на англійській мові: “Jingle bells”, “We wish you Merry Christmas”, розгадували загадки, розв’язували приклади та змагались, хто швидше та краще проговорить скоромовки по-англійськи. На святі були присутні батьки, які залишились задоволені рівнем знань своїх дітей з англійської мови. Отак, під враженням від проведеного свята, багато хто з учнів і призабув про листи до Санта Клауса.

Тим більш приємною і, чесно кажучи, не зовсім очікуваною несподіванкою, став вітальний лист з м. Рованіємі, що в Фінляндії, де знаходиться офіційна резиденція Санта Клауса. Листа зачитав директор НВК В.Дмитренко перед учнями та багатьма дорослими, що зібралися на новорічний ранок. Всі були приємно здивовані. Та найбільше раділи учні 2-5 класів: вони переконались в тому, що під Різдво всі мрії збуваються.

Любов Іванівна Христонько,
вчитель англійської мови Бутівського НВК

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/rzdvo_po-anglyski/PC220701.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/rzdvo_po-anglyski/PC220719.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/rzdvo_po-anglyski/PC220744.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/rzdvo_po-anglyski/PC260860.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 249