Вже стало доброю традицією в Бутівському НВК проводити «солодкі ярмарки», а виручені кошти направляти на потреби школи. На цей раз добру справу організували учні 5 класу під керівництвом вчителя англійської мови Любові Іванівни Христонько

Класний керівник за тиждень до запланованого дійства провела позачергові класні батьківські збори, на яких поділилась своїми міркуваннями щодо покращення матеріальної бази кабінету англійської мови та запропонувала заробити необхідні кошти за допомогою шкільного «солодкого» ярмарку. З боку батьків не було жодних заперечень, а, навпаки, батьки, а це в основному молоді мами, погодились взяти активну участь в заході.

Треба було бачити, з якою неприхованою радістю в очах та гордістю за своїх мам учні виставляли на імпровізовані торгові місця різноманітну випічку: тістечка, кекси, горішки, торти-медовики та інше.

Активними покупцями стали учні школи, батьки та вчителі. Вони з великим задоволенням смакували пиріг «Довгоборосмачнющий» Богдана Довгоборця, «Трубочки – дашульочки» Даші Олефіренко, «Цукерки на патичку» від Сашка Коряченка, пиріг «Дімон» Дмитра Гуцу, печиво «Смакота від Потапича» Сашка Потапова, поп-корн «Кукурудзинки – лещишинки» від Сергія Лещишина, горішки «Горішенята – шерешенята» Валентина Шереха, «Горішки від Даринки» Даші Опалько та медовик «Зроблений з Любов’ю» Любові Христонько.

Свято вдалося на славу! Залишились задоволені всі. Та й виторг був доволі солідний - заробили 270 гривень, за які батьківський актив придбав до кабінету англійської мови нові штори-тюль.

Цей захід наочно продемонстрував важливість тісної співпраці батьківської громадськості з педагогічним колективом для досягнення успіхів в навчально-виховному процесі.

Любов Іванівна Христонько
класний керівник 5 класу
Бутівського НВК

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/solodkiy_yarmarok/PB100441.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/solodkiy_yarmarok/PB100455.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/solodkiy_yarmarok/PB100463.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/solodkiy_yarmarok/PB100464.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/solodkiy_yarmarok/PB100466.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 69