Тиждень початкових класів у Бутівському НВК

Сучасна національна школа України повинна формувати людину, яка б втілювала у собі високі громадянські почуття, норми загальнолюдської моралі, розвинене почуття національної самосвідомості.

Важливою ланкою у такому вихованні є початкова ланка. Тому вже у молодших школярів потрібно розвивати творчі здібності, нахили, інтереси, бо якщо дитина ще в школі не навчиться щось самостійно творити, то такою ж безініціативною, пасивною вона буде в житті.

Розвиток пізнавального інтересу – одне з головних завдань початкової школи і водночас найважливіший фактор успішності навчання на всіх ступенях освіти. Саме інтерес в такій серйозній справі, як навчання, здатен викликати подив, пробуджувати думку, підштовхувати до відкриттів і знахідок, досліджувати життя в усіх його проявах, створювати позитивний емоційний фон процесу пізнання. Інтерес має одну загадкову властивість: його непросто викликати в дитини, але легко знищити. Хочеться, щоб кожен учень розвивався всебічно, і якщо в нього дрімає якийсь талант, то треба, щоб він розкрився на користь йому та іншим.

З цією метою й проводився тиждень початкових класів в Бутівському НВК.

Кожен день тижня мав свою назву та цікаві розвивальні, логічні, творчі завдання: день української мови, день мистецтв, день математики, день фізкультури і спорту, день природознавства і трудового навчання.

На протязі Тижня проводилось дуже багато різних конкурсів. Учні 1 класу (вчитель Дмитренко С.О.) показали казочку «Колобок» на новий лад. Захоплюючою була заочна мандрівка до зоопарку (вчитель Мармаза Т.П.). На завершення тижня було проведено свято «Коса – дівоча краса» (вчитель Клімова М.О.)

Результатом роботи тижня є збірки учнівських робіт, виставки малюнків, поробок, перемога команд у спортивному змаганні .

Після підбиття підсумків та визначення призерів провели святкове нагородження учнів – переможців.

Головне – щоб навчання дітей було не тягарем , а радісним процесом розвитку своїх здібностей, умінь і навичок. Тільки таким чином, на мою думку,виявляються обдаровані діти, а вони потребують особливої уваги , у них наша надія на краще майбутнє

М.Клімова

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/IMG_1245.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/IMG_1264.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/IMG_1299.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/IMG_1330.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/IMG_1446.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/PB210487.JPG

/Files/images/znz/butvskiy_nvk/novini_za_2011_rk/tijden_pochatkovih_klasv/PB250516.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 48