/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka1.jpg

Новини за 2013 рік
Історична довідка

Перші дані про нашу школу датуються 1856 роком.

Коли в селі налічувалося 100 чоловік, то відкривався прихід, а при церкві була і школа.

Навчали у церковно-приходській школі читанню, письму, Закону Божому, церковному співу. Навчальним процесом керував священик. В кінці ХІХ століття Земства потурбувалися про відкриття не лише початкової освіти, а й була відкрита середня школа. Її організатором був Гаценко Сергій Федорович. Міністерське училище, що згодом з’явилося у селі, давало професійну освіту теслям, столярам. Вироби учнів отримували неодноразово призи на різних конкурсах, а їх автори нагороджувалися грошовими преміями.

В радянські часи на території села діяли дві початкові та дві середні школи.

Адміністрація школи

/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka2.jpg

Директор школи Гуленко Іван Михайлович. На даній посаді працює із 1984 року. Авторитетний керівник, мудрий наставник, справжній лідер колективу. Під керівництвом Івана Михайловича педагогічний та учнівський колективи впевнено займають перші сходинки у досягненнях по освіті в районі.

/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka3.jpg

Заступник директора із навчально-виховної роботи Мірошниченко Тетяна Володимирівна. На посаді заступника із 2005 року. Вимоглива, коректна у спілкуванні із колегами по роботі. Вміло організовує проведення навчально-виховного процесу.

Педагогічні кадри

В школі працює 22 вчителі, з них 20 мають вищу освіту, що становить 91%, середню спеціальну 2 вчителі. Вищу категорію мають 11 вчителів, що становить 50%, І категорію – 2, ІІ категорію – 1, спеціалістів – 6. Вчителів-методистів у школі немає, педагогічне звання старший вчитель мають 5 педпрацівників, „Відмінник освіти України” – 2.

Навчально-методична робота

Школа працює над науково-методичною проблемою «Піднесення якості й ефективності уроку на основі впровадження особистісно-орієнтовного навчання, диференціації та індивідуалізації. Розвиток творчої особистості, формування активної громадянської позиції, духовності, високих моральних якостей шляхом застосування новітніх педагогічних технологій». Колектив школи здійснює. активну участь у реалізації виховної моделі громадянської освіти.

Виховна робота

/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka4.jpg

Учні школи беруть активну участь у виховних заходах: „Родзинка”, конкурсі авторів-виконавців, конкурсі науково-дослідницьких робіт, конкурсі суспільних проектів, „Крок до зірок”, „Відкриваємо нові таланти”, „Сім чудес Олександрійщини”, конкурсі знавців Конституції.

/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka5.jpg

Учні школи є також учасниками обласних та всеукраїнських заходів: „Історія міст і сіл України”, „Юний дослідник”, „Моя Україна”, „Краса і біль України”, „Добро починається з тебе”, акції „Квітуй, Україно”, „Історія одного села”, акції „Свій голос віддаю на захист природи”.

За підсумками участі в районних, обласних, Всеукраїнських заходах школа є однією із кращих в районі.

/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka6.jpg

Тісна співпраця з громадською організацією вчителів суспільних дисциплін „Нова Доба” є допомогою у проектній діяльності, однією з форм інноваційних технологій у навчанні. Учні школи під керівництвом Заболотної Ю.В. у 2009 році стали переможцями суспільної Акції школярів України „Громадянин”, яку проводить „Нова Доба” та взяли участь у Всеукраїнському етапі акції,який відбувся у місті Києві.

/Files/images/znz/chervonokamyanska_zosh/golovna_stornka/Chervonakamenka7.jpg

Вчитель історії Заболотна Ю.В. є керівником шкільного Євроклубу „Планета”, який є кроком до євроінтеграції, спонукає дітей вивчати мови народів світу, виховує небайдуже ставлення до світових проблем. Гуртківці під керівництвом Заболотної Ю.В. стали організаторами районної конференції „Хліб - всьому голова” та взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу „Голодомор 1932-1933 років. Пам’ять народу”.

Традиції школи
 • Свято до дня Вчителя;
 • Свято Миколая;
 • День святого Валентина;
 • Фестиваль Євроклубу "Планета";
 • Українські вечорниці;
 • Зустрічі із бувшими воїнами-інтернаціоналістами "Порох афганських доріг";
 • Шевченківські дні;
 • Зустріч "Тих днів не змокне слава";
 • Заходи, присвячені роковинам пам'яті В.О. Сухомлинського "Сухомлинські діти";
 • Свято "Серце, віддане дітям" (відповідальна Заболотна Ю.В.);
 • Уроки пам'яті до Дня визволення села від німецько-фашистських загарбників;
 • Свято Букваря;
 • Свято останнього дзвоника;
 • Випускний вечір.
Випусники минулих років

Герой Радянського Союзу, генерал авіації Захарченко Михайло Дмитрович. Кавалери Ордена Леніна Гаценко С.Ф., Гапон Я.Ю., Плічко П. О.

Професор, доктор фізико-математичних наук КДПУ ім. Винниченка Плічко Анатолій Миколайович.

Доктор технічних наук Дніпропетровського хіміко – технічного університету ім. Дзержинського Сухий Михайло Порфирович.

Професор технічних наук Полтавського технічного університету Рождєствєнский Юрій Васильович.

Полковник військової медицини Гуруля Олександр.

Кандидат економічних наук Київського державного університету ім. Шевченка, працівник Апарату Верховної Ради України Пивовар Анатолій Васильович.

Журналіст телеканалу НТН Іванов Андрій Борисович.

Соціальне партнерство

Про тісну співпрацю школи і громади можна говорити без краю. Але свідченням цього та їх теплоти є постійні сільські свята, участь у районних конкурсах. В усіх перелічених заходах активну участь беруть і учні школи, і вчителі. Взаємодопомога, взаємовиручка панують між школою, працівниками сільського Будинку культури, СВК ім. Фрунзе на чолі з Гончаренко М.С., Червонокам’янським РТП «Сільгосптехніка» на чолі з Василякою В.Н., НПС «Пролетарське» на чолі з Шевченко А.В., сільською Радою разом з сільським головою Осипенко А.Я. Частими гостями на шкільних заходах, уроках є сільську бібліотекарі, що допомагають у пізнавальній діяльності. Постійним бажаним гостем у школі є ветеран війни та праці Застеба М.І. Його поради, пропозиції активно підтримуються учнями, вчителями.

Кiлькiсть переглядiв: 71