День Миколая для долинських вихованців

/Files/images/znz/dolinskiy_nvk/novini_za_2011_rk/Dolinka1.jpg

/Files/images/znz/dolinskiy_nvk/novini_za_2011_rk/Dolinka2.jpg

/Files/images/znz/dolinskiy_nvk/novini_za_2011_rk/Dolinka3.jpg

/Files/images/znz/dolinskiy_nvk/novini_za_2011_rk/Dolinka4.jpg

/Files/images/znz/dolinskiy_nvk/novini_za_2011_rk/Dolinka5.jpg

У переліку улюблених свят із кожним роком дедалі більше утверджується свято, коріння якого сягає глибини українського минулого. Свято зимового Миколи здавна дарувало радість дитячим серцям. А дорослі отримували змогу гідно винагородити дитячу слухняність і покарати нечемність та лінощі. Останніми роками миколаївське зимове свято міцно пов’язане із шкільними виховними традиціями. Не став винятком і цьогорічний день 19 грудня, відзначений святом у Долинському НВК, ведучими на якому стали працівники закладу – Перев’язко Ю.О. та Фордоляк Ю.І. В очікуванні подарунків і найменші, і старші діти завзято демонстрували свої вміння: декламували напам’ять вірші та легенди (Фордоляк Владислав, Коваленко Вадим), співали пісні (Фордоляк Яна, Чижович Тамара, Вороніч Леся); а потім під орудою "святого Миколая” (його зіграв семикласник Іван Боцман) розважались іграми та вікториною. Всіх присутніх привітали зі святом сільський голова Боцман В.В. та директор НВК Коваленко І.В.

Радість від свята була б, звісно, неповною, якби не турбота тих людей, що забезпечили всіх вихованців НВК подарунками: відділу освіти Олександрійської РДА, ТОВ "УкрАгроКом” і приватного підприємця Коваленка В.Ф. А наостанок приємною несподіванкою для всіх учнів, педагогів та гостей став подарунок від Олександрійської районної державної адміністрації, вручений депутатом Олександрійської районної ради Куницею Павлом Миколайовичем. Сучасний телевізор та DVD – плеєр суттєво розширять технічні можливості викладання предметів і позакласної роботи школи.

Святковий настрій, створений зусиллями людей, що турботливо ставляться до потреб дітей, триватиме в Долинському НВК ще довго.

Батьківський комітет закладу

Кiлькiсть переглядiв: 23