фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сайт Користівської ЗОШ
Історична довідка

Користівська ЗОШ І-ІІІ ступенів має цікаву історію створення. Самі вчителі говорять, що у нього дві дати народження: перша - пізньої осені 1922 року у старому приміщенні залізничного вокзалу ст. Користівка було відкрито Користівську неповну середню школу № 58 за рішенням відділу доршкіл управління Катеринославської залізниці; друга – у 1938 році почала роботу новозбудована Користівська середня школа на 400 місць, де продовжують навчати школярів і по цей час. В 1938 році в новозбудовану школу було направлено молодих спеціалістів – випускників Одеського та Полтавського педінститутів. Знаменним для Користівської середньої школи № 58 виявився знову ж, травень 1938 року: коли відбувся перший випуск 10 класу. Директор Лисиця І.С. вручив 23 випускникам атестати про середню освіту. Різні життєві сходинки випускників школи 1938 - 1940-х років.

20 червня 1981 року стало надзвичайним днем у житті школярів Користівської школи. Через 40 років на перший свій повоєнний урок прийшли випускники 1941 року. Це була незабутня зустріч трьох поколінь школи 1941 – 1961 – 1981 років. З цього часу стало традицією збирати в стінах рідної школи колишніх учнів.

Адміністрація школи

Нелегка то справа – бути педагогом. У всі часи, у всіх народів. Та особливо – сьогодні. Важко бути попереду, на рівні сучасних педагогічних вимог.Тому молоді педагоги прагнули використовувати досвід передових поколінь вчителів, зверталися до їхньої спадщини, віддавали шану тим з них,про яких можна сказати, що суворий життєвий екзамен на стійкість і принциповість в досягненні поставленої мети вони витримали на „відмінно”.

Заслужений вчитель УРСР, відмінник народної освіти Іван Архипович Чалапко назавжди залишиться в нашій пам’яті як вчитель, котрий вважав роботу на педагогічній ниві справою свого життя. Безперервно 34 роки Іван Архипович працював директором Користівської середньої школи ім. А.П.Гайдара. Дійсно був майстром своєї справи, творцем всього нового і передового. Користувався великим авторитетом і повагою серед учнів і їх батьків, колег по роботі.

фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Його послідовником більше десяти років є Правий Віктор Павлович. За період свого педагогічного та адміністративного зростання Віктор Павлович має велику кількість нагород районного, обласного та державного значення. Так, він нагороджений грамотами райвно і облвно, Президії Верховної Ради України, значком Міністерства освіти УРСР „Відмінник народної освіти”, у 1988 році йому присвоєно звання „Учитель-методист”, переможець в номінації „Керівники загальноосвітніх шкіл” за збереження і примноження традицій школи, розвиток педагогічних ідей В.О.Сухомлинського нагороджений Дипломом Лауреата обласної педагогічної премії ім.В.О.Сухомлинського (вересень,2004 р.), у 2006 році Правий В.П. став лауреатом Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України – 2006”, а в 2007 році - лауреатом Всеукраїнського конкурсу „100 кращих керівників шкіл України”.

Педагогічні кадри

Педагогічний колектив школи завжди складався з чуйних доброзичливих людей, що вкладали в своїх учнів теплоту й щирість своїх душ і сердець, тому не випадково, що на сьогоднішній день майже половина педагогічних працівників Користівської ЗОШ І-ІІІ ступенів є випускниками закладу різних років: Бацман Т.С., Колісник Л.М., Калюта В.О., Хрієнко І.В., Правий О.В., Сорока О.І., Самокрик О.М., Туз В.М., Бузинник Л.П.

Згуртований колектив учителів-однодумців відзначається високою дисципліною, нестандартим мисленням, професійною майстерністю, взаємодовір’ям, де всі зусилля зосереджені на навчанні та виховному процесі. Саме в цьому і криється секрет високого рівня знань учнів. Порадниками, наставниками для молодих колег сьогодні є найкращі педагоги закладу, це майстри своєї справи, що ведуть за собою : Правий В.П., Права Р.О., Колісник Л.М., Здоровенко Л.

Виховна робота

фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

За свою 80-річну історію школа провела у незвідану дорогу майбутнього близько 1600 юнаків та дівчат, 70 з них отримали золоті на срібні медалі.

Останні п’ять років Користівська ЗОШ І-ІІІ ступенів посідає перше місце в Олександрійському районі за результатами навчально-виховного процесу та за підсумками предметних олімпіад.

Учні мають можливість працювати над науковими роботами, використовуючи сучасне обладнання кабінету інформатики.

Творчі здобутки попередніх поколінь майже 10 років продовжує хореографічний колектив «Вікторія», керівник Швець В.П.

Традиції педагогічного колективу попередніх років продовжує нове покоління педагогів, підтвердженням цьому є реконструкція та газифікація приміщення навчального комплексу; успіхи у конкурсах, олімпіадах, друковані матеріали про заклад.

Не зважаючи на плин часу, зміну поколінь, Користівська ЗОШ І-ІІІ ступенів є і завжди буде школою радості для учнів, школою спокою для батьків дітей, школою творчості для вчителів, для всіх разом – Школою Успіху. Адже недаремно заклад у 2006 році став лауреатом Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України”.

З 2006 року з метою впровадження в практику ефективних технологій навчання, виховання і самовдосконалення обдарованої молоді, створення цілісної скоординованої системи з виявлення , розвитку підтримки, стимулювання талановитої молоді діє наукове товариство учнів «Сузір`я». У зв”язку з цим створено творчі групи вчителів-предметників для роботи з дітьми даної категорії. Щорічно у березні в НВК проходить науково-практична конференція з висвітлення через проектні презентації тем, обраних учнями. Кращі проекти направляються на районну та обласну науково - практичну конференцію.

Історія школи є результатом успіху усіх поколінь педагогічних працівників та випускників.

фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

фото Користівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Цінний досвід роботи
Новини за 2012 рік
Кiлькiсть переглядiв: 118