Полюбляє випробовувати зима наших лідерів. Як і минулого разу, намагалася завіяти шляхи. Та це не завадило нашим лідерам зустрітися 29 лютого 2012 року у стінах Користівської школи на чергове засідання РПД і провести навчання у Школі лідерів і волонтерів.

Зі складом учнівської ради і роботою учнівського самоврядування присутніх познайомив Євген Тацький, президент учнівського парламенту. Він розкрив напрямки роботи, здобутки колективу учнів своєї школи, спрямовані на виконання районного проекту «Світ руками молодих»: і зустріч з сільським головою Дюковим С.С.,і випускником школи Калашником А.В.,і свято «Щедрі дари осені», і «Нумо, хлопці».

Продовжили роботу під час тренінгу «Вміння спілкуватися». Розвитку комунікативних якостей приділяється значна увага, бо що ж то за лідер, коли він не вміє налагодити зв’язки чи то з однолітками, чи з громадськими діячами. Вправи «Очікування», «Бінго», «Не хочу хвалитися, але я …» сприяли вільному спілкуванню, обміну думок, налаштовували на позитивний настрій. Для розвитку креативності лідерів соціальний педагог Склярова О.С. провела гру «Впізнай персонаж».

Своїми здобутками з реалізації проекту «Світ руками молодих» також поділилися делегати Філоненко Катерина (Добронадіївська ЗШ),Федорук Марина (Цукрозаводський НВК),Кравченко Анастасія(Червонокам`янська ЗШ).Особливо переконливими були Друзенко Альона (Недогарська ЗШ),Петренко Руслана (Куколівський НВК),Перкова Марина (Протопопівська ЗШ), Новак Максим (Ізмайлівська ЗШ). Родзинкою можна назвати спільний перегляд з обговоренням фільмів з серії «Письменники свободи», що започаткували добронадіївці. А подарунком учасникам виїзного засідання став виступ хореографічного («Вікторія»)та вокального колективів школи.

Приємною була хвилина нагородження найактивніших учасників проекту «Світ руками молодих», ініційованого відділом у справах сім`ї,молоді та спорту РДА. Грамоти і подяки вручала Т.Панета спільно з методистами ЦДЮТ Н.Панченко і Н.Попковою.

С.Барабанова,педагог-організатор Куколівського НВК

Кiлькiсть переглядiв: 20