Підсумки олімпіад

Одним із пріоритетних напрямів у роботі Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені А.П. Гайдара є турбота про обдаровану і талановиту учнівську молодь, саме тому з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді вчителі закладу постійно працюють над підготовкою до Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та участі у захисті науково-дослідних робіт при Кіровоградському територіальному відділенні МАН. Адже такі заходи є найбільш масовою формою інтелектуальних змагань серед школярів. Їх проведення дає можливість учням виявити свої здібності, підвищити інтерес до більш поглибленого вивчення базових дисциплін, формує високу пізнавальну активність.

За підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році беззаперечним переможцем знову, як і кілька років поспіль, стала Користівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені А.П. Гайдара, набравши в загальнокомандному заліку 370 балів. Це в котрий раз підтвердило, що в нашій школі працюють фахівці своєї справи, які дають учням міцні ґрунтовні знання. Учні закладу взяли активну участь у ІІ (районному) етапі олімпіад з основних дисциплін. Найбільше балів у загальнокомандний залік принесли такі учні: Дудник К. учениця 8 класу (І місце – англійська мова, хімія, математика; ІІ місце – українська мова) та Тацький Є. учень 9 класу (І місце – трудове навчання; ІІ місце – англійська мова, правознавство, історія України; ІІІ місце – фізика, біологія) по 110 балів. Переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін : Дудник Карину, Сиротюк Марію - учениць 8 класу, Тацького Євгена – учня 9 класу урочисто нагороджено Почесними грамотами на загальношкільній лінійці.

Найкращих результатів досягли вихованці таких вчителів як: Здоровенко Л.І., Права Р.О., Самокрик О.М, Підгорна І.М., Бацман Т.С., Правий О.В., Калюта В.О., Пономаренко М.Л., Скібенко Ю.А. Практика показує, що успіх досягається там, де працюють вчителі – ентузіасти, які забезпечують належний рівень роботи з обдарованою молоддю. Вагомий вплив на якість та результативність навчально-виховного процесу в нашому закладі має адміністрація школи, оскільки основні знання учням надаються на уроці, то він постійно знаходиться в полі зору директора та заступника з навчально-виховної роботи. Урок дає можливість найбільш грунтовно оцінити якість підготовки до нього вчителя та учнів. Директор школи Правий В.П. має найбільш сучасний підхід до аналізу та контролю уроку, застосовуючи кваліметричний метод. Постійний контроль та надання методичної допомоги спонукають вчителів до активного впровадження в своїй педагогічній роботі нових форм та методів, що сприяє більш якісному засвоєнню учнями навчального матеріалу.

Хочеться від всієї душі привітати переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також їхніх наставників. Своїми знаннями, розумом, талантом, наполегливістю ви підтримуєте найкращі традиції нашої школи. Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення та подальших перемог!

Заступник директора
з навчально-виховної роботи
Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів
імені А.П. Гайдара________________________________________Самокрик О.М.

Кiлькiсть переглядiв: 18