Знання на відстані

Колись, у спокійні і розмірені радянські часи, було прийнято так: одержав одну – єдину освіту, пішов працювати за фахом, і це – на все життя. Сьогодні – час змін, причому не таких, коли потрібно перечекати, поки знову все буде тихо і спокійно, а постійних – життя змінюється щодня, і ми повинні змінюватися разом із ним. Учитель – мабуть одна з найбільш мінливих професій. Щоб бути «на одній хвилі» з школярами, потрібно знати всі нові віяння, а їх за звичай – надзвичайно багато: починаючи з банального знання комп’ютера й закінчуючи основами молодіжних субкультур. Звідки про все це дізнатися? Можна з особистого спілкування, можна з книг, газет, журналів, а можна, й одержавши другу вищу освіту.

Відрадно, що і в нашому колективі Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є педагоги, які не стоять на місці, а рухаються у своєму педагогічному рості вперед. Правий Олександр Вікторович, вчитель фізики, астрономії, трудового навчання, ОБЖ, інформатики. І все це не просто перелік навчальних предметів, а реальний фах вчителя, його особистий здобуток, завдяки прагненню вдосконалюватися. Не зважаючи на дві вищі освіти він не зупиняється на здобутому, а спираючись на передові педагогічні здобутки, опубліковані на шпальтах «Видавничої групи «Основа», активно продовжує підвищувати свій фаховий рівень, займається самоосвітою й використовує його у своїй професійні діяльності, в чому і отримав відповідний сертифікат.

/Files/images/znz/koristvska_zosh/1111.jpg

Всім відомо, що вчителі – особистості розвинені, а отже, неодмінно повинні знати про різноманітні сучасні освітні тенденції. Тож не стійте на місці, адже самоосвіта – це не просто потреба – це необхідність.

Заступник директора з
навчально-виховної роботи ____________________________________О. Самокрик

Кiлькiсть переглядiв: 23