Напередодні 90-річчя школи із метою активізації діяльності працівників, підвищення суспільного статусу вчителів, виховання почуття корпоративного патріотизму, любові до рідної школи, поваги з боку учнів до науки та вчителів, заснування і розвитку шкільних традицій, підняття методичної роботи на більш вищий рівень у школі було проведено виставку методичних досягнень працівників.

До уваги педагогічного та учнівських колективів було представлено методичні та наукові роботи вчителів, надруковані на шпальтах вітчизняних видавництв «Основа», «Шкільний світ», «Мандрівець», «РВВ КДПУ ім.. В. Винниченка», «Міністерство освіти і науки». Найбільше робіт(10) було представлено директором школи, вчителем фізики Правим В.П., який на сторінках журналів поділився з педагогічною громадськістю держави своїми надбаннями щодо управління школою та удосконалення уроків з фізики та інформатики. Калютою В.О. було надано чотири плани-конспекти уроків з української мови, 8 клас, надруковані у збірнику видавництва «Мандрівець». Чернецька В.Д. представила дві наукові статті, опубліковані на сторінках студентського наукового вісника.

Дана виставка показала, що педагоги Користівської школи працюють над підвищенням свого методичного рівня, ділиться своїм педагогічним досвідом з педагогічного громадськістю області та держави.

Заступник директора з НВР__________________________________ О. Самокрик

Кiлькiсть переглядiв: 17