З метою вшанування дати – 90-річчя з дня заснування Користівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. А.П. Гайдара, підняття іміджу школи, систематизації та узагальнення матеріалів про діяльність закладу за період із 1922 по 2012 роки, створення позитивного перспективного розвитку школи проведено виставку «Наша школа на сторінках газет, книг, періодичних видань».

Заступником директора з виховної роботи Михайленко С.Л. було зібрано матеріали про позитивний імідж та діяльність закладу зі сторінок газет, книг, періодичних видань.

Серед книг, в яких зазначається ефективність, результативність, перспективність роботи Користівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. А.П. Гайдара варто відмітити «Флагмани освіти і науки України», «Лауреати обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського» Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В.О. Сухомлинського, «Інноваційний пошук в освітньому просторі Кіровоградщини»- Управління освіти Кіровоградської облдержадміністрації обласного інституту удосконалення вчителів, «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», «Кращі люди України», «Мої славні земляка».

Зібрано чимало статей з газет, про діяльність нашого закладу, починаючи з 1972 року «Користівській школі – 50», автор М. Куйовда.

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/vistavka/DSC06313.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/vistavka/DSC06314.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/vistavka/DSC06319.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 35