11 квітня 2012 року, в рік свого 90-річчя, Користівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. А.П. Гайдара на своєму порозі зустріла гостей з Кіровоградщини. Учасників обласного семінару з виховної роботи зустріли з хлібом-сіллю учні 1 класу, потім учні 8 класу: Дудник К. та Самокрик В. презентували свій заклад англійською мовою.

На обласному семінарі з виховної роботи “Теоретико-методичні основи становлення і розвитку виховного процесу регіону” з вступним словом виступила керівник семінару Юлія Віталіївна, яка звернула увагу на те, що Користівська школа є однією з перспективних шкіл району. Продовжив виступ директор школи, заслужений працівник освіти України, Правий В.П., який розповів про історію створення закладу, а також наголосив, що протягом останніх 10 років учні школи займають першість у роботі за наслідками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. За цим стоїть рутинна робота адміністрації, а перш за все – педагогічного колективу. Заступник директора з виховної роботи Михайленко С.Л. в своєму виступі звернула увагу на те, що школа має реальні підтвердження успіхів своєї праці у багатьох напрямках.

До уваги гостей представлено два виховні заходи: «Європейський диліжанс» та «Україна – держава європейська». Перший захід організований та підготовлений вчителями початкових класів: Хрієнко І.В., Токарєвою Н.М. та заступником директора з ВР Михайленко С.Л.; учасниками виступали учні 2-4 класів. Другий захід проведено та підготовлений заступником з ВР Михайленко С.Л., вчителем української мови та літератури Калютою В.О. та вчителем початкових класів Скрипник А.В.; учасниками виступали учні середньої та старшої ланки. А також хореографічні номери були у виконанні хореографічного колективу «Вікторія», керівник Швець В.П.; вокальні номери під керівництвом вчителя музики Демешка М.Ф.

На згадку про зустріч учасники семінару отримали пам’ятні сувеніри та приємні враження.

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06759.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06762.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06767.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06793.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06829.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06830.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06845.JPG

/Files/images/znz/koristvska_zosh/2012_rk/kvten/zustrchali_gostey_z_krovogradschini/DSC06849.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 31