У прекрасну жовтневу пору приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові вчителям. Щороку в першу неділю жовтня Лікрівська ЗШ відзначає день працівника освіти, або як ще його називають "День учителя".

Із нагоди святкування Дня вчителя учні школи зустрічали своїх наставників духмяними букетами осінніх квітів.

О 9 годині розпочався святковий концерт для вчителів. Із вітальним словом до них звернулася заступник з виховної роботи Косенко Я.А., яка побажала всім вчителям міцного здоров'я, творчої наснаги, терпіння, вдячних учнів.

/Files/images/znz/lkarvka/novini_2013/den_vchitelya/IMG_3258.jpg

Також під час концерту присутніх глядачів розважали своїми виступами учні нашої школи. Діти вітали своїх вчителів,які у цей день були по особливому гарні з сяючими, щасливими посмішками. Щоразу діти намагалися вигадати якесь нове, найбільш веселе та цікаве привітання, і завжди їм це вдавалося, адже вони вкладали у нього всю свою любов до тих, хто змалку навчаєв їх різним наукам.

/Files/images/znz/lkarvka/novini_2013/den_vchitelya/SAM_0973.JPG

/Files/images/znz/lkarvka/novini_2013/den_vchitelya/SAM_0984.JPG

/Files/images/znz/lkarvka/novini_2013/den_vchitelya/IMG_3257.jpg

/Files/images/znz/lkarvka/novini_2013/den_vchitelya/SAM_0996.JPG

Гарним подарунком для вчителів був виступ майбутнього скрипаля учня 9 класу Воробйова Дмитра та піаністки Колєснік Дарини учениці 5 класу.

/Files/images/znz/lkarvka/novini_2013/den_vchitelya/IMG_3263.jpg

Усі присутні викладачі покинули актову залу в піднесеному настрої та з впевненістю в тому, що професія вчителя є найблагороднішою із усіх.

Кiлькiсть переглядiв: 22