Заняття спортом і здоров'я – постійні супутники. Згідно з планом роботи школи з 12 по 16 грудня пройшов Тиждень фізичної культури. У рамках Тижня були проведені різноманітні змагання: з настільного тенісу, волейболу, перетягування канату.

У змаганні з настільного тенісу перемогу серед дівчаток здобула Руденко Аліна (11 клас), а серед хлопців – Марченко Арсен (9 клас). Запеклою виявилася боротьба під час гри у волейбол, але переможцями виявилися дев'ятикласники, які здобули перемогу у 8,10,11 класів. При перетягуванні канату свою силу та витривалість показали десятикласники, їм не було рівних.

А на завершення Тижня пройшли «Веселі старти», які стали вже традиційними в нашій школі. Змагалися команда учнів «Ровесники» та вчителів «Чемпіони».

Тиждень фізичної культури

Цікавими та захоплюючими були конкурси, підібрані вчителем фізичної культури Душенком І.В., це і ведіння м'яча, і естафети, й перетягування канату, й інтелектуальна вікторина.

Тиждень фізичної культури

Тиждень фізичної культури

Як і передбачалося,у спортивних конкурсах спритнішими виявилися учні, а в інтелектуальному – вчителі. А в результаті перемогли «Ровесники».

На спортивному святі були присутні гості: Панета Т.Г. - начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА, ЛяшкоН.В. – методист відділу освіти Олександрійської РДА, Чемерис І.А. – директор РЦСССМ. Вони привітали переможців і вручили їм подарунки.

Тиждень фізичної культури

Тиждень фізичної культури

Кiлькiсть переглядiв: 45