Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, розвитку логічного та аналітичного мислення та підготовки учнів до вибору майбутньої професії в школі було проведено Тиждень історії та правознавства з 05.12.2011р. по 09.12.2011 року.

Під час його проведення учні відгадували кросворди, ребуси правової та історичної тематики, брали участь у вікторинах та історичних, пізнавальних іграх, отримували нову інформацію та цікаві знання.

В понеділок 22.11.2010 року оголошено план проведення Тижня. На дошці «Інформаційний вісник » оформлено виставку цікавих матеріалів «Історичний калейдоскоп». Учні 5,6,7 класів ознайомилися з коротким викладом «Конвенції з прав дитини»

Впродовж тижня між учнями 5 класу проводився конкурс на кращого знавця історії «Київська Русь». Відповідаючи на питання учні узагальнили свої знання з даної теми і змогли підготуватися до гри «Знайди скарб». Конкурс проходив жваво і цікаво. Перемогу і звання кращого знавця історії одержала Личман Анастасія.

З учнями 6,7 класу було проведено вікторину «Київська Русь». В цікавій формі були подані завдання з історії Київської Русі: «заморочки з бочки», «чорний ящик», скласти пазли. Кращими знавцями історії виявилися Коваль Юлія – 6 кл. та Бершавський Іван – 7 кл.

Тиждень історії та правознавства

Між учнями 5 та 6 класу була проведена гра «Знайди скарб». Учні проявили свою ерудицію, знання дат та термінів, історичних подій. Переможцями вийшли учні 5 класу.

Тиждень історії та правознавства

Протягом Тижня учні 10 – 11 класів переглянули фільм про торгівлю людьми, дізналися як вберегти себе від небезпеки. Також в цих класах було проведено Брейн – ринг, запитання якого охоплювали нову інформацію та досвід учнів. Потрібно було знати не тільки вивчений матеріал, а й добре орієнтуватися в набутих знаннях при читанні додаткової літератури, перегляді телепередач. Запекла боротьба відбулася між учасниками гри. Учні показали свої знання з історії України та рідного краю. Перемогу отримали учні 11 класу (команда «Спартанці»)

Тиждень історії та правознавства

Активно та креативно підійшли учні на чолі з класними керівниками до випуску стіннівок. Було відображено історію України Київского та козацького періоду.

Тиждень історії та правознавства

Тиждень історії та правознавства

Тиждень історії та правознавства

Тиждень історії та правознавства

Тиждень історії та правознавства

Кiлькiсть переглядiв: 214