Олександрівка

У школі склалася система виховної роботи, яка спрямована на виконання та розв’язання виховної проблеми "Індивідуально-особистісний підхід у навчанні та вихованні особистості учня”. Охоплює напрямки: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне. Організовано учнівське самоврядування, діє шкільний парламент, який тісно співпрацює із районним Парламентом дітей. При ньому створено групу волонтерів, які опікуються ветеранами війни та праці, одинокими жителями, надають цим людять посильну допомогу. Традиційними стали заходи інтелектуального дозвілля.

Щорічно школа має переможців, лауреатів та призерів багатьох конкурсів: «Кенгуру», «Левеня», конкурсу суспільних проектів, «Через терни до зірок», «Родзинка», «Хліб всьому голова», «Від чайника до профі», конкурсу імені П.Яцика.

Одним із основних напрямків виховного процесу в школі є національно-патріотичне виховання.

В школі створено музей історії села Олександрівка. Музей засновано 21 листопада 1988 року на честь 45-річчя звільнення села. У музеї систематично проводяться тематичні, оглядові екскурсії для гостей та учнів школи. Організовуються виставки, семінари, зустрічі з ветеранами війни, з цікавими людьми села.

Олександрівка

Олександрівка

Олександрівка

У музеї створено експозиції:
  • "Вони захищали Вітчизну свою"
  • "Голодомор - 33"
  • "Воїни - інтернаціоналісти"

Активізації навчально-виховного процесу сприяла мережа гурткової роботи. В школі працює 12 гуртків, з них 11 - на громадських засадах.

Олександрівка

Олександрівка

Олександрівка

Олександрівка

Кiлькiсть переглядiв: 27