Більшість свого часу школярі проводять у школі. Але цей час минає швидко і напрочуд цікаво. А все тому, що в нашій школі працюють творчі вчителі, віддані своїй праці. Ось так останнім часом в Пролетарському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» відбулися цікаві заходи, що стосувалися Тижня Книги.

В перший день тижня на загальношкільній лінійці бібліотекар повідомила про порядок проведення тижня. Поставила перед учнями завдання і спрямувала на кропітку, але захоплюючу роботу.

На шкільному стенді були вивішені цікаві ребуси, відгадавши які можна було прочитати прислів’я про книгу, а також цікаві кросворди про книгу та її історію друкування.

В бібліотеці для дітей була створена виставка найцікавіших дитячих книжок. Та в цей тиждень це була не одна виставка, так як всім учням було запропоновано взяти участь у конкурсі малюнків «Герої улюблених книг» та самим створити виставку найулюбленіших книжечок. Для цього діти принесли свої книжечки, які вони читали останнім часом.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/1.jpg

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/2.jpg

Яскравими сторінками тижня Книги були цікаві і змістовні виховні заходи, проведені бібліотекарем спільно з класними керівниками, на яких діти ще раз усвідомили величезну роль книги, повторили правила користування нею та вислухали розповідь бібліотекаря про великі міські бібліотеки, їх види, та про те, як треба поводити себе у бібліотеці, як стати її користувачем та багато іншого.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/3.jpg

Захоплюючою була виховна година «Живи книго!», яку підготувала вчитель початкових класів Шовкун О. В., де діти зустрілися із Книгою та казковими героями.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/4.jpg

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/5.jpg

Це був дуже цікавий і різноманітний тиждень. Діти багато дізналися про існування незвичайних у світі книжок, про перші їх видання і бібліотеки та людей, що присвятили цьому своє життя. Тому ці знання вдихнули в дитячі душі любов до книг, бажання якомога швидше розпочати знайомство з новою незабутньою книжковою історією.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/6.jpg

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2011_rk/bblotechniy_tijden/7.jpg

Тиждень закінчився підведенням підсумків. Найактивнішим учасникам бібліотекар вручила медаль «Книголюба» та подарункові книжечки..
Підготувала бібліотекар Остапченко Н. С.

Кiлькiсть переглядiв: 49