В Пролетарському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з 17 по 20 квітня проводився Тиждень безпечно поведінки дітей на тему: «Безпека - це мета, а безпека життєдіяльності - засоби, шляхи, методи її досягнення», який був присвячений природним надзвичайним ситуаціям.

На вівторок 17 квітня було заплановано інформаційну лінійку «Про порядок проведення тижня безпеки» - де кожному класному керівнику було оголошено порядок і теми проведення виховних заходів, та участь дітей. Кожному класу відводилося певне стихійне лихо, над яким слід було попрацювати. Інформація була розміщено на дошці «Оголошень».

Наступного дня класні керівники в своїх класах провели тематичні бесіди про визначену природну надзвичайну ситуацію. А саме: 2 кл. - «Як запобігти пожежі (в лісі чи на полі)», 3 кл. – «Гроза – небезпечне природне явище», 4 кл. – «Безпека під час землетрусу», 6 кл. – «Дії під час повені», 9 кл. – «Цей розгніваний ураган». Під час бесіди учні спільно з класним керівником складали повідомлення та правила поведінки, тим самим готуючись до гри-вікторини, яка відбулася у п’ятницю 20 квітня.

Під час гри - вікторини, тема якої була «Моя безпека під час природних надзвичайних ситуацій», учні пригадали трагічну дату людства 26 квітня 1986р. Повторили що означають сигнали «Хімічна тривога» чи «Радіаційна небезпека» та як діяти в таких ситуаціях. Поговорили про захисні споруди та правила користування засобами індивідуального захисту під час надзвичайних дій.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/kvten/tijden_bezpeki_jittya/Т 1.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/kvten/tijden_bezpeki_jittya/Т 2.JPG

Вчитель Остапченко Н. С. познайомила школярів зі страшними цифрами людських життів, що забрали стихійні лиха. Під кінець заходу кожен клас представив свою роботу над визначеною саме йому надзвичайною природною ситуацією, над якою працювали весь цей тиждень. До уваги бралися: малюнки стихійного лиха, повідомлення та правила безпечної поведінки.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/kvten/tijden_bezpeki_jittya/Т 3.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/kvten/tijden_bezpeki_jittya/Т 4.JPG

Таким чином був проведений конкурс малюнків на тему «Небезпечні стихійні лиха»

Підсумок конкурсу малюнків було оцінено незалежним журі і визначено призові місця.

Під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності цікавим для дітей було розгадування тематичних ребусів та кросвордів.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/kvten/tijden_bezpeki_jittya/т 6.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/kvten/tijden_bezpeki_jittya/Т 5.JPG

В останній день цього цікавого і змістовного тижня було проведено підсумкову лінійку, на якій найактивніші учні були нагороджені грамотами та невеличкими солодкими подарунками.

Підготувала вчитель початкових класів Остапченко Н. С.

Кiлькiсть переглядiв: 55