У Пролетарському НВК „ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ” було проведено тиждень безпеки життєдіяльності на тему: „Вести здоровий спосіб життя – це модно!” Кожен день тижня був присвячений окремій підтемі. Понеділок був день води. Шовкун О.В. – вчитель 2 класу, разом із учнями 9 класу підготувала усний літературно пізнавальний журнал „Збережемо воду – збережемо життя”. Захід проходив під гаслом відомого математика, філософа Фалесса Мілетського, який стверджував, що „основою всього є вода”. Діти дізналися про звичаї та обряди нашого народу, які виконуються за допомогою води. Дізналися багато прислів’їв, легенд.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2060535.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/2.JPG

Учні розповідали про освячення води на свято Водохреща із власного досвіду. Слухали історичні відомості про копання криниць, шукання води. Розповідали вірші та співали пісень про воду. Наприкінці заходу діти згадали правила загартування водою, а також у подарунок всі учні одержали правила поводження на воді під час купання.

Вівторок був день одягу і взуття. Дев’ятикласники під керівництвом класного керівника підготували і провели інформаційні хвилинки у середніх та молодших класах на тему: „Одяг і взуття твої друзі”.

Учні прослухали як правильно треба одягатися у різні пори року, яких заходів вживати потрапивши в різні ситуації, щоб не захворіти.

Середа – день фізкультури і спорту. З учнями 2- 4 класів був проведений сюжетно – рольовий урок фізкультури на тему: „Подорож до країни режиму дня”. На початку уроку розминку проводили дві учениці 9 класу – Шовкун Марина та Радул Анастасія. Сюжетні загально розвиваючі вправи були продемонстровані дівчатками та озвучені віршиками в цікавій формі.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2080188.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2080175.JPG

У четвер про здорове харчування розповідала тітонька Картопля із своєю донькою Картоплинкою. Цікаві факти, пісні, українські страви, поради – все було неординарним, захоплюючим.

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2090223.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2090228.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2090231.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2090242.JPG

/Files/images/znz/proletarskiy_nvk/2012_rk/lyutiy/timjden_jd/P2090299.JPG

Цього дня відбувся і конкурс малюнків на тему: „Я за здоровий спосіб життя”. Переможцями стали – учень 4 класу Карпів Євген (І місце), учень 2 класу - Іценко Владислав (ІІ місце), учениця 2 класу – Труханова Наталія (ІІІ місце).

У день Чистоти і Порядку, що пройшов у п’ятницю, класні керівники провели бесіди та разом з учнями навели лад у своїх класних кімнатах. По закінченню була проведена лінійка, де було підведено підсумки тижня.

Кiлькiсть переглядiв: 34