Новини за 2012 рік
ВОЙНІВСЬКИЙ
МІЖШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО – ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ

Войнівський міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання і професійної орієнтації учнів заснований рішенням Олександрійської районної ради народних депутатів від 21 грудня 1979 року за № 432

Директор

/Files/images/znz/voynvskiy_mnvk/golovna/Директор Солонина Роман Петрович.JPG

Солонина Роман Петрович
освіта вища педагогічна,
на посаді з 2009 року.

Головна мета комбінату

забезпечення умов для інтелектуального, соціального, морального і трудового розвитку та саморозвитку учнів, виховання громадянина-патріота, впровадження інноваційних технологій навчання, побудова виховної роботи на національній основі, забезпечення знань технологічних предметів на рівні вимог сучасності шляхом реалізації нових концепцій навчання, розгортання експериментальної та наукової роботи.

НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА

Розвиток МНВК як центру навчання сільських дітей на основі перспективних планів, впровадження технологічного профілю навчання відповідно до потреб учнів, наявності викладацького складу, матеріально – технічної бази та особливостей соціально – економічного розвитку регіону.

Програма комбінату призначена задовольнити потреби:
  • учня в пізнавальних засадах особистісного і професійного самовизначення в формуванні особистості;
  • суспільства в побудові освіти, що сприяє готовності молодого покоління до збереження й відтворення трудової культури в різних галузях життя та діяльності людини.
Комбінат функціонує в межах Цукрозаводського та Користівського навчальних округів.

У нас навчаються учні з п'яти шкіл району (Недогарської, Лікарівської, Войнівської, Комінтернівської, Протопопівської) за профілями:

Кiлькiсть переглядiв: 62