Герб

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ
ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ
Від 16.01.2012 року № 12

Про зміну режиму роботи
групи дошкільного підрозділу
Бутівського навчально-виховного
комплексу

Відповідно до пункту 4 статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту», пунктів 14, 16 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 12 березня 20003 року №305, статуту Бутівського навчально-виховного комплексу, розпорядження голови Олександрійської райдержадміністрації № 34-р від 16 січня 2012 року «Про зміну режиму роботи групи дошкільного підрозділу Бутівського навчально-виховного комплексу», та з метою створенням належних умов навчання та виховання дітей дошкільного віку

НАКАЗУЮ:

1. З 1 лютого 2012 року змінити режим роботи групи дошкільного підрозділу Бутівського навчально-виховного комплексу з 4 годинного на 9 – годинний.
2. Централізованій бухгалтерії відділу освіти ввести в штатний розклад дошкільного підрозділу Бутівського навчально-виховного комплексу додаткові штатні одиниці.
3. З 1 лютого 2012 року харчування вихованців дошкільного підрозділу Бутівського навчально-виховного підрозділу проводити при трьохразовому харчуванні, визначивши батьківську плату у розмірі, що не перевищує 30% (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.
4. Директору навчально-виховного комплексу (Дмитренко В.К.) здійснити організаційно - правові заходи щодо зміни роботи групи дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу з 4 годинного на 9 годинний та забезпечити ведення відповідної внутрішньої документації.
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Коваленко Н.В.

Начальник відділу освіти________________________________О.Коріненко

Кiлькiсть переглядiв: 29